Разговор:Сирена (митологија)

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Здраво, Имам мал проблем со шаблонот на статијата за Сирени. Благодарам однапред. --Драгана Гроздановска (разговор) 02:40, 26 април 2013 (CEST)[одговори]

Не беше креиран соодветниот шаблон {{Infobox mythical creature}}, можеш да го провериш преводот дали е во ред. Поздрав. --brest (разговор) 08:29, 26 април 2013 (CEST)[одговори]