Разговор:ЖС „Демир Капија“

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Train station.svg Оваа статија е дел од вики-проектот Железнички станици во Република Македонија, чии цели се создавање стандардизиран, информативен и лесен за користење извор за железничките станици и стојалишта во Република Македонија. Ако сакате да земете учествувате во овој проект, ве молиме посетете ја страната на проектот, каде можете да се приклучите на проектниот тим.

Започнете разговор за ЖС „Демир Капија“

Започни разговор