Предлошка:IMN

Од Википедија — слободната енциклопедија

 Ман

Икона за документација Документација за предлошка

Опис

{{IMN}}

Става знаменце и викиврска за Ман. Оваа предлошка е пандан на {{flag|Ман}}, но со стандардниот трибуквен државен код според ISO 3166-1 алфа-3 за земјата како кратенка за позгодно уредување.


Поврзано