Предлошка:Country data Северна Дакота

Од Википедија — слободната енциклопедија
Икона за документација Документација за предлошка

Предлошка:Country data Северна Дакота е внатрешен содржател на податоци и не е предвиден за непосредно превемтнување. Се користи на посреден начин, преку предлошките знаме, знамеикона и други.

Поврзано: Знаме на Северна Дакота

Стандардни параметри

ПараметарВредностЗначење
alias Северна Дакота Наслов на главата статија (Северна Дакота)
flag alias Flag of North Dakota.svg Назив на сликата (File:Flag of North Dakota.svg, прикажана горе-десно)


Пример за употреба