Предлошка:Слика за бришење-опис

Од Википедија — слободната енциклопедија


Оваа слика е кандидат за брзо бришење. Може да биде избришана по седум дена по номинирањето.

Икона за документација Документација за предлошка[преглед] [уреди] [историја] [превчитај]
Оваа предложна документација е превметната од Предлошка:Слика за бришење-опис/doc [уреди]

Оваа предлошка треба да се поставува на описи на слики во статии.

За да ја додадете оваа белешка, внесете {{Слика за бришење-опис|25 април 2024}} по описот.