Предлошка:Музиката во година

Од Википедија — слободната енциклопедија

2020 2021 2022 2023 2024 2025 2026 2027 2028 2029

Икона за документација Документација за предлошка[преглед] [уреди] [историја] [превчитај]

Употреба[уреди извор]

{{музиката во година|{{CURRENTYEAR}}}}

Ја става и категоријата за годината (на пр. Категорија:2023)

како и категорија за деценијата (e.g. Категорија:Музиката во 2010-тите)