Предлошка:Инфокутија Хемиски елемент/изотопи стабилни

Од Википедија — слободната енциклопедија

|- | {{{mn}}}{{{sym}}} | style="" | {{{na}}} | colspan="4" | {{{mn}}}{{{sym}}} е стабилен со {{{n}}} неутрони

Икона за документација Документација за предлошка[создај]