Предлошка:Грчко село

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Грчко село
Податоци
Округ: {{{префектура}}}
Население: {{{население}}} ({{{население_од}}})
Надм. вис.: {{{нв}}} м
Геог. положба: {{{сев_ширина}}} СГШ
{{{ист_должина}}} ИГД
Пошт. бр.: {{{п_код}}}
Повик. бр.: {{{т_код}}}