Предлошка:Јамка15

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Икона за документација Документација за предлошка[преглед] [уреди] [историја] [превчитај]

Расчленок од {{Јамка}} што ја повторува низата до 15 пати.