Податотека:Wiki.png

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Wiki.png(135 × 155 пиксели, големина: 35 КБ, MIME-тип: image/png)

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

(најнови | најстари) Погледајте (понови 10 | ) (10 | 20 | 50 | 100 | 250 | 500).
Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна20:32, 22 декември 2017Минијатура на верзијата од 20:32, 22 декември 2017135 × 155 (35 КБ)Kiril Simeonovski (разговор | придонеси)Празници се ближат!
14:53, 15 јануари 2011Минијатура на верзијата од 14:53, 15 јануари 2011135 × 155 (5 КБ)MacedonianBoy (разговор | придонеси)свечено лого по повод роденденот. Кога ќе се менува ова лого, би било пожелно да се врати претхофното со македонски фонт.
14:30, 15 јануари 2011Минијатура на верзијата од 14:30, 15 јануари 2011135 × 155 (21 КБ)MacedonianBoy (разговор | придонеси)Промена на фонт
00:36, 12 јуни 2010Минијатура на верзијата од 00:36, 12 јуни 2010135 × 155 (21 КБ)Brainmachine (разговор | придонеси)Новото 3D лого. Тест, да видиме како ќе стои.
12:39, 8 јануари 2010Минијатура на верзијата од 12:39, 8 јануари 2010135 × 155 (15 КБ)Kiril Simeonovski (разговор | придонеси)Вратена на верзија од 23:56, 27 јули 2009
17:29, 26 декември 2009Минијатура на верзијата од 17:29, 26 декември 2009135 × 155 (35 КБ)Kiril Simeonovski (разговор | придонеси)
17:25, 26 декември 2009Минијатура на верзијата од 17:25, 26 декември 2009135 × 155 (35 КБ)Kiril Simeonovski (разговор | придонеси)Новогодишно лого
17:23, 26 декември 2009Минијатура на верзијата од 17:23, 26 декември 2009135 × 155 (35 КБ)Kiril Simeonovski (разговор | придонеси)Вратена на верзија од 15:20, 26 декември 2009
17:20, 26 декември 2009Минијатура на верзијата од 17:20, 26 декември 2009135 × 155 (35 КБ)Kiril Simeonovski (разговор | придонеси)Новогодишно лого (2009-2010)
01:56, 28 јули 2009Минијатура на верзијата од 01:56, 28 јули 2009135 × 155 (15 КБ)Reisio (разговор | придонеси)alpha
(најнови | најстари) Погледајте (понови 10 | ) (10 | 20 | 50 | 100 | 250 | 500).
  • Не можете да презапишете врз податотекава.

Следната податотека е дупликат на оваа податотека (повеќе информации):