Податотека:Пристапница-Споделено знаење.pdf

Од Википедија — слободната енциклопедија

Изворна податотека(1.275 × 1.650 пиксели, големина: 162 КБ, MIME-тип: application/pdf)

Опис[уреди | уреди извор]

Опис

Пристапница за членство во „Споделено знаење“.

Извор

сопствено дело на организацијата

Датум

2014

Автор

„Споделено знаење“

Дозвола
(Пренамена на сликава)

Видете подолу.

Лиценцирање[уреди | уреди извор]

Јас, правоносецот на ова дело, овде го издавам под следнава лиценца:

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна04:42, 5 декември 2014Минијатура на верзијата од 04:42, 5 декември 20141.275 × 1.650 (162 КБ)Bjankuloski06 (разговор | придонеси){{Слика-опис |Опис= Пристапница за членство во „Споделено знаење“. |Извор= сопствено дело на организацијата |Датум= 2014 |Автор...

Следната податотека е дупликат на оваа податотека (повеќе информации):

Податотекава се користи во следнава страница:

Метаподатоци