Корисник:Upwinxp

  Од Википедија — слободната енциклопедија
  Википедија:Вавилон
  slUporabnik govori slovenščino kot materni jezik.
  sh-3 Корисник врло добро говори српскохрватски.
  Korisnik vrlo dobro govori hrvatskosrpski.
  en-3 This user is able to contribute with an advanced level of English.
  mk-1Корисникот почетнички зборува македонски.

  Јас сум Лан од Словенија.