Корисник:Stefan40-3e3e/Награди

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Фудбалска награда за неуморниот уредувач[уреди | уреди извор]

Soccer ball.svg Фудбалска награда за неуморниот уредувач
Јас, Kiril SImeonovski, Ви доделувам вам, Stefan40-3e3e, награда за Вашите придонеси во врска со статии за Купот на конфедариции во оранизација на ФИФА на Википедија на македонски јазик!--Kiril Simeonovski (разговор) 16:14, 25 јуни 2009 (UTC)

Награда[уреди | уреди извор]

Swimming pictogram.svg Акватичка награда
Јас, MacedonianBoy, Ви доделувам вам, Stefan40-3e3e, награда за Вашите придонеси во врска со проширувањето и создавањето статиите поврзани со спортовите на вода! Одличен работа и резултати!

Награда за спортски настани[уреди | уреди извор]

Sport of athletics golden barnstar.png
За последователност во уредувањето на статии за тековните спортски настани.
од Kiril Simeonovski (разговор)