Корисник:IvoKostovski

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Википедија:Вавилон
Немате внесено јазици. Погледајте го Шаблон:Вавилон/doc за помош.
Пребарај кориснички јазици
Информации
Flag of the Republic of Macedonia.svg Овој корисник живее во Македонија.
Male symbol (bold, white).svg Овој корисник е од машкиот пол.
HTML-3 Овој корисник може напредно да користи HTML.


Atom of Atheism-Zanaq.svgОвој корисник е атеист.
Bearded Dragon - close-up.jpgОвој корисник чува брадест змеј.
BalancaJustica.pngОвој корисник е магистeр по право.
Logo FC Bayern München (2002–2017).svgОвој корисник е фан на Бајерн Минхен.