Корисник:Комита

  Од Википедија — слободната енциклопедија
  Википедија:Вавилон
  Komita th.jpg Овој корисник е Комита.
  Goce Delcev.jpgОвој корисник го разбира светот како поле за културен натпревар меѓу народите.
  mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
  en-5 This user is able to contribute with a professional level of English.
  ru-4 Этот участник владеет русским языком почти как родным.
  it-3 Questo utente può contribuire con un Italiano di livello avanzato.
  Википедија:Вавилон
  Немате внесено јазици. Погледајте го Шаблон:Вавилон/doc за помош.
  Пребарај кориснички јазици
  sr-3Овај корисник врло добро говори српски језик.
  bg-3 Този потребител има задълбочени познания по български език.

  Шаблон:Комита Шаблон:Културен натпревар

  Кој е Комита:

  Невоспитан, некултурен, вулгарен, арогантен, и суетен.

  Мрсник, расист, србофил, србокомунист, валкан бугаротатар, албанско ѓубре, гркоман и русофил, националшовинист, мачо балкански, тежок хомофоб и педер.

  Ги сака Буш, McDonalds, Coca-Сola и сите агенти на империјализмот.

  Поранешен агент на југословенските известителни служби. Популарна фаца за македонско-србистичката популација.

  Сака Скопско, го сака животот.

  Го сака Претседателот. Многу.

  IQ практично неприметен.

  Не си ги зема редовно лековите.

  --Комита 04:00, 10 Март 2006 (UTC)

  e-mail: komitapetrov(а)gmail.com - име: Коце Живеам во странство. Можеби сум двапати постар од сите овде. Сакам да бидам оценет преку моите придонеси, а не преку тоа што сум. Намерно држев анонимност како political statement, затоа што сакам сите Википедијанци да не бидат поврзани во пријателски кругови, а единствено со НГТ и другите принципи на Енциклопедијата. PS. Може некој руски збор да испадне од мене понекогаш. --Комита 20:04, 4 Април 2006 (UTC)

  Поздрави[уреди | уреди извор]

  Само за Македонци

  Еден поздрав од мене Македонец 22:12, 12 Март 2006 (UTC)