Категорија:Статии со неправилна синтакса на наводите

Од Википедија — слободната енциклопедија

Опис:

Оваа категорија следи предлошки кои случајно се повикуваат на предлошката {{1}}, {{2}}, {{3}}, {{4}}, {{5}}, {{6}}, {{7}}, {{8}} или {{9}} наместо на неименуван параметар {{{1}}}, {{{2}}}, {{{3}}}, {{{4}}}, {{{5}}}, {{{6}}}, {{{7}}}, {{{8}}} или {{{9}}} .

Страници во категоријата „Статии со неправилна синтакса на наводите“

Прикажани се 5 од вкупно 5 страници во категоријата.