Категорија:Откритија на Јохан Пализа

Од Википедија — слободната енциклопедија

Ова е категорија за откритијата на австрискиот астроном Јохан Пализа.

Страници во категоријата „Откритија на Јохан Пализа“

Прикажани се 3 од вкупно 3 страници во категоријата.