Категорија:Корисник de-4

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на: содржини, барај
de-4 Dieser Benutzer hat mit denen eines Muttersprachlers vergleichbare Deutschkenntnisse.
Овие корисници зборуваат германски речиси како мајчин.

Страници во категоријата „Корисник de-4“

Прикажани се 3 од вкупно 3 страници во категоријата.