Корисник:Koreanovsky

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
hr Ovaj suradnik govori hrvatski kao materinski jezik.
en-4 This user speaks English at a near-native level.
mk-1Корисникот почетнички зборува македонски.