Вилдберг

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Вилдберг може да се однесува на следниве места во Германија:

Друго[уреди | уреди извор]

  • 117506 Вилдберг — астероид именуван по Вилдберг во Баден-Виртемберг