Шаблон:Јс-ЦИА

Од Википедија — слободната енциклопедија
(Пренасочено од Шаблон:Јд-ЦИА)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Public domain Оваа слика е предадена во јавна сопственост бидејќи содржи материјали преземени од Светската книга на факти на ЦИА.
CIA World Factbook 2016-17 Cover.jpg