ФК Вардар (Брвеница)

Од Википедија — слободната енциклопедија
(Пренасочено од Ф .К. Вардар (Брвеница))
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето


ФК „Вардар“ е македонски фудбалски клуб од Брвеница.