Прејди на содржината

Придонеси на корисникот Vladyslav Savelo

Корисник со 1 уредување. Сметката е создадена на 13 јули 2006.
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽

13 јули 2006