Прејди на содржината

Придонеси на корисникот Stefan Knauf

Корисник со 4 уредувања. Сметката е создадена на 1 јуни 2009.
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽

3 октомври 2016

10 февруари 2012

25 јануари 2012