Разлика помеѓу преработките на „Бил Клинтон“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
Бот: козметички промени
с (Бот Додава: kk:Билл Клинтон)
с (Бот: козметички промени)
<!--See http://en.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Footnotes for an explanation of how to generate footnotes using the<ref(erences/)> tags-->
{{reflist}}
[[Категорија:Претседатели на САД]]
 
{{САД-политичар-никулец}}
 
[[Категорија:Претседатели на САД]]
 
[[af:Bill Clinton]]
941.847

уредувања

Прегледник