Категорија:Науката во 1995 година: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 12 години
с
Бот Менува: pt:Categoria:1995 na ciência; козметички промени
(Нова категорија)
 
с (Бот Менува: pt:Categoria:1995 na ciência; козметички промени)
{{Катпов}}
{{portal|Наука}}
 
[[Категорија:Години во науката|1995]]
[[Категорија:1995|Наука]]
 
{{portal|Наука}}
 
[[en:Category:1995 in science]]
[[pt:Categoria:Ciência1995 emna 1995ciência]]
[[ru:Категория:1995 год в науке]]
[[sl:Kategorija:1995 v znanosti]]

Прегледник