Разлика помеѓу преработките на „Бил Клинтон“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 12 бајти ,  пред 11 година
с
с (Бот Додава: yo:Bill Clinton)
с (Бот Менува: ml:ബിൽ ക്ലിന്റൺ)
[[lt:Bill Clinton]]
[[lv:Bils Klintons]]
[[ml:ബിൽ ക്ലിന്റൺ]]
[[ml:ബില്‍ ക്ലിന്റണ്‍]]
[[mn:Билл Клинтон]]
[[mr:विल्यम जेफरसन क्लिंटन]]
8.502

уредувања

Прегледник