Бил Клинтон: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 20 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: yo:Bill Clinton
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: pdc:Bill Clinton)
с (Бот Додава: yo:Bill Clinton)
[[wuu:克林顿总统]]
[[yi:ביל קלינטאן]]
[[yo:Bill Clinton]]
[[zh:比尔·克林顿]]
[[zh-min-nan:Bill Clinton]]
46.384

уредувања

Прегледник