Бил Клинтон: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 21 бајт ,  пред 12 години
с
Бот Додава: pdc:Bill Clinton
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: pnb:بل کلنٹن)
с (Бот Додава: pdc:Bill Clinton)
[[oc:Bill Clinton]]
[[pam:Bill Clinton]]
[[pdc:Bill Clinton]]
[[pl:Bill Clinton]]
[[pnb:بل کلنٹن]]
59.415

уредувања

Прегледник