Разлика помеѓу преработките на „Муамер Гадафи“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Менува: it:Mu'ammar Gheddafi)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
[[Податотека:Muammar al-Gaddafi-09122003.jpg|200п|мини|Моамер ал Гадафи]]
 
941.847

уредувања

Прегледник