Разлика помеѓу преработките на „Меѓународен олимписки комитет“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Менува: sl:Mednarodni olimpijski komit)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија Организација
|name = Меѓународен Олимписки Комитет
941.847

уредувања

Прегледник