Ново Село (Лагадинско): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот додава Шаблон: Без извори
(Нова страница: <!-- Ако имате податок, напишете го после знакот = --> {{Инфокутија Села во Егејска Македонија| | ...)
 
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
<!-- Ако имате податок, напишете го после знакот = -->
{{Инфокутија Села во Егејска Македонија|
941.847

уредувања

Прегледник