СУ „Илија Николовски Луј“ - Скопје: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
 
'''Средното училиште "Илија Николовски Луј"''' се наоѓа во [[Скопје]], [[општина]] - [[Општина Центар|Центар]].
==Формирање и развојразвојот на оваквото, како се викаше==
стај те бе нешто у пм
 
==Учество на натпревари==
Анонимен корисник

Прегледник