Разговор:Македонски Словени: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот додава шаблон: Страница за разговор
с (Разговор:Македонски словени преместена како Разговор:Македонски Словени: Словени со голема буква)
с (Бот додава шаблон: Страница за разговор)
{{Страница за разговор}}Zosto da se brise stranicata za makedonskite sloveni?
 
Sto e problemot?
941.847

уредувања

Прегледник