Прејди на содржината

Дискус: Разлика помеѓу преработките

Додадени 2 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Менува: hu:Diszkoszhalak
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: hu:Diszkoszhalak)
[[fr:Symphysodon]]
[[he:דיסקוס]]
[[hu:DiszkoszhalDiszkoszhalak]]
[[it:Symphysodon]]
[[ja:ディスカス]]
391

уредување