Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Внимание“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
с
с
| demospace = {{{demospace|}}}
| type = style
| text = На овааОваа {{{1|статија}}} '''можеби бара дополнително внимание за да ги исполни Википедиините [[Википедија:Прирачник за стилот|стандарди за квалитет]]'''. Ве молиме [{{fullurl:{{FULLPAGENAME}}|action=edit}} подобрете ја оваа {{{1|статија}}}] ако можете. {{#if:{{{date|}}}|<small>''({{{date}}})''</small>}}
}}<includeonly>{{#switch:{{NAMESPACE}}
| {{ns:0}} <!-- Main = talk = image = template -->

Прегледник