Категорија:Изземено при печатење

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Категоријата Изземено при печатење се користи за алатката за книги со цел да се изостават извесни шаблони (на пр. навигационите) од печатениот материјал или PDF и ODF документите создадени од статии.