Разлика помеѓу преработките на „ОУ „Славчо Стојменски“ - Виница“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
допишување на директор
с (Нова страница: <!-- Ако имате податок, напишете го после знакот = --> {{Инфокутија - основни училишта| |слика= |име=...)
 
(допишување на директор)
|настава на =
|адреса=
|актуелен директор=="Билљана Манасиева"
|веб=
}}
3

уредувања

Прегледник