Разлика помеѓу преработките на „Сенида“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 24 бајти ,  пред 2 години
нема опис на уредувањето
с (Violetova ја премести страницата Сенидах на Сенида)
[[Категорија:Луѓе од Љубљана]]
[[Категорија:Родени во 1985 година]]
[[Категорија:СтранициСловенечки со непрегледан преводпејачи]]

Прегледник