Разлика помеѓу преработките на „Надморска височина“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с (Бот Додава: bg, eo, no, uk, vec Менува: sl)
с (Бот Додава: da:Over havets overflade, zh:平均海拔)
[[bg:Надморска височина]]
[[cs:Nadmořská výška]]
[[da:Over havets overflade]]
[[de:Höhe über dem Meeresspiegel]]
[[en:Above mean sea level]]
[[uk:Висота над рівнем моря]]
[[vec:Metri sora el łiveło del mar]]
[[zh:平均海拔]]
10.025

уредувања

Прегледник