Разлика помеѓу преработките на „Генерален Договор за Трговија и Царини“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Додава: sq:GATT
с (Бот Додаје: et:Üldine Tolli- ja Kaubanduskokkulepe)
с (Бот Додава: sq:GATT)
[[ru:Генеральное соглашение по тарифам и торговле]]
[[sk:Všeobecná dohoda o clách a obchode]]
[[sq:GATT]]
[[sv:General Agreement on Tariffs and Trade]]
[[th:ความตกลงทั่วไปว่าด้วยการค้าและภาษีศุลกากร]]
46.384

уредувања

Прегледник