GSM: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 16 бајти ,  пред 7 години
с
Removing Link FA template (handled by wikidata)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Bot: Migrating 64 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q46904 (translate me))
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
 
[[Категорија:Стандарди за мобилни телефони]]
 
{{Link FA|pl}}
 
[[ur:عالمی نظام برائے محمول ابلاغیات]]
15.694

уредувања

Прегледник