Разлика помеѓу преработките на „Тврдина“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 2 бајти ,  пред 6 години
с
нов клуч за подредување на Категорија:Тврдини: " " со помош на HotCat
(kat.)
с (нов клуч за подредување на Категорија:Тврдини: " " со помош на HotCat)
[[Категорија:Утврдувања]]
[[Категорија:Замоци]]
[[Категорија:Тврдини| ]]
1.145

уредувања

Прегледник