Разлика помеѓу преработките на „Припечене“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 179 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating 5 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2653852 (translate me)
с (r2.7.3) (Робот: Додава uk:Генерал-Тодоров)
с (Bot: Migrating 5 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2653852 (translate me))
 
[[Категорија:Населени места во Општина Петрич]]
 
[[bg:Генерал Тодоров (село)]]
[[en:General Todorov (village)]]
[[ro:General Todorov]]
[[ru:Генерал-Тодоров]]
[[uk:Генерал-Тодоров]]

Прегледник