Разлика помеѓу преработките на „Махатма Ганди“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 33 бајти ,  пред 7 години
нема опис на уредувањето
с
[[lmo:Mahatma Gandhi]]
[[hu:Mohandász Karamcsand Gandhi]]
[[mk:Махатма Ганди]]
[[ml:മോഹൻദാസ് കരംചന്ദ് ഗാന്ധി]]
[[mt:Mahatma Gandhi]]

Прегледник