Прејди на содржината

Get Him to the Greek: Разлика помеѓу преработките

Додадени 12 бајти ,  пред 10 години
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава no:Get Him to the Greek)
Нема опис на уредувањето
}}
 
'''Get Him to the Greek''' е американска комедија од 2010 година, напишана и продуцирана од страна на [[Николас Столен]], а главните глумци се Џонах[[Јонах Хил]] и [[Расел Бренд]]. Филмот беше објавен на 4 Јуни, 2010 година.
 
==Надворешни врски==