Категорија:Управување со Грција: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Робот: Додава fa:رده:دولت یونان
с (r2.7.3) (Робот: Додава da:Kategori:Græske regeringer)
с (r2.7.1) (Робот: Додава fa:رده:دولت یونان)
[[es:Categoría:Gobierno de Grecia]]
[[eo:Kategorio:Registaro de Grekio]]
[[fa:رده:دولت یونان]]
[[id:Kategori:Pemerintahan Yunani]]
[[ru:Категория:Государственное устройство Греции]]
1.364

уредувања

Прегледник