Прејди на содржината

Твитер: Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава arz:تويتار
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Менува vep:Twitter)
с (r2.7.2) (Робот: Додава arz:تويتار)
[[mr:ट्विटर]]
[[xmf:Twitter]]
[[arz:تويتار]]
[[ms:Twitter]]
[[mn:Твиттер]]
1.760

уредувања