Сава Петровиќ Његош: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 28 бајти ,  пред 10 години
нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
{{во изработка}}
{{Инфокутија за монарх
| name = Сава Петровиќ Његош

Прегледник