Категорија:Починати во 1453 година: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.2) (Робот: Додава bs:Kategorija:Umrli 1453.
с (Робот: Брише bs:Kategorija:1453 smrti (deleted))
с (r2.7.2) (Робот: Додава bs:Kategorija:Umrli 1453.)
[[bn:বিষয়শ্রেণী:১৪৫৩-এ মৃত্যু]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Памерлі ў 1453 годзе]]
[[bs:Kategorija:Umrli 1453.]]
[[br:Rummad:Marvioù 1453]]
[[cs:Kategorie:Úmrtí 1453]]
[[uk:Категорія:Померли 1453]]
[[vi:Thể loại:Mất 1453]]
[[war:CategoryKaarangay:Mga namatay han 1453]]
[[zh:Category:1453年逝世]]
11.372

уредувања

Прегледник